24-27 грудня 2019 р. відбулись захисти магістерських робіт зі спеціальності 015.10 “Професійна освіта. Комп’ютерні технології”.

До захисту було представлено 29 робіт, з яких 18 - студентів стаціонарної форми навчання та 11 - заочної форми навчання.

Слід відзначити різноманітність тематики робіт та їх актуальність. В роботах були представлені проблеми використання хмарних сервісів та мобільних додатків для організації навчального процесу, технологій 3D-моделювання та робототехніки. Розкривались також питання застосування сучасних інтерактивних технологій та імерсивних методів навчання, зокрема застосування технологій доповненої реальності. Цікавими також були роботи присвячені застосуванню методів штучного інтелекту. Серед представлених робіт слід відзначити в першу чергу роботи переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта» Лещишина Василя Андрійовича та переможця Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта» Тимчука Андрія Тарасовича. Приємно вразили своєю професійною зрілістю та вмінням представити результати своїх досліджень студенти заочної форми навчання.