Інженерно-педагогічний факультет

Web of Science usage report October 2017

Увага! Для працівників ТНПУ буде здійснюватись On-line трансляція вебінарів!

Прохання прийти та взяти участь!

Головний корпус 178 аудиторія.

Корпус Інженерно-педагогічного факультету 218 аудиторія.


 

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка отримав доступ до платформи Web of Science за результатами конкурсу МОН через Державну науково-технічну бібліотеку України. Технічні питання щодо доступу до ресурсів необхідно направляти на dbservice@gntb.gov.ua

В доданому файлі статистика використання платформи за перший місяць та пояснення щодо наведених показників. Статистика використання не значна, можливо не всі науковці знають про можливість доступа.

Щоб користування ресурсами було максимально ефективним запрошуємо вас та просимо максимально поінформувати співробітників установи про нову безкоштовну серію з трьох вебінарів українською що починається 28 листопада о 16:15. Тривалість кожного вебінару 1 година, необхідна попередня реєстрація за відповідним посиланням (можна відвідати лише захід або всі). За 10 хвилин до початку необхідно перейти за посиланням, що буде у листі отриманому після реєстрації. Операційна система ХР не підтримується – знайдіть комп’ютер з іншою операційною системою заздалегідь, подбайте про наявність колонок або можливість відтворення звуки. Можна організувати колективний перегляд у бібліотеці, коворкінгу, семінарській – тощо. Видачу сертифікатів учасників не передбачено.

28 листопада 16:15

Тема: Пошук і аналіз наукової літератури в Web of Science.

https://clarivatesupport.webex.com/tc3200/trainingcenter/html/img/1×1.gif

Тези: Базові та розширені можливості пошуку. Комбінування фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів. Додаткові бази на платформі.

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=tbd3c5d46b93580edb50d5edf093995d5

29 листопада 16:15

Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень.

Тези: Як підібрати видання для публікації? Про що говорить імпакт-фактор, квартиль і інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Як оформити перелік літератури? Хто створює хижацькі видання як не стати їхньої жертвою. Як перевірити куди мене запросили публікуватися?

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=tb2ea3aa361a94d9bcb032c26c72adef5

30 листопада 16:15

Тема: ResearcherID та EndNote – генеруємо публікаційні звіти з радістю.

Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця. Авторські профілі ResearcherID та ORCID, чому вони мають бути в актуальному стані, що показують колегам і як заповнити їх без проблем. Гра з метаданими та як створити звіт за публікаціями свого відділу.

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=t54b08f4bb5b690d3feda92037995d410

Також з 28 листопада зранку розпочинаються чергові серії вебінарів російською на яких сертифікати передбачені, умови отримання та запис на сайті http://info.clarivate.com/rcis_webinars_schedule