Без категорії

20Жов/22

Професор ТНПУ – переможниця Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений»

02Чер/20

Вітаємо магістрантку ТНПУ з першим місцем на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

15 квітня відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю “Професійна освіта” у форматі відеоконференції, в якому взяла  участь магістрантка інженерно-педагогічного факультету Зарванська Ольга Євгенівна. Нею була представлена робота на тему: “Застосування технологій 3D-моделювання та друку при підготовці майбутніх фахівців у галузі комп’ютерних технологій”. 
Слід відзначити практичну розробку роботи, що представлена 3D-моделлю та друкованим 3D-макетом Храму Софії – Премудрості Божої, який розташований на території студентського містечка Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Символічно, що Ольга Зарванська здобула перемогу саме у 80-ту річницю нашого університету, це один з кращих подарунків університетській спільноті  в День університету.
 
Вітаємо Ольгу Євгенівну із зайнятим першим місцем! Бажаємо нових здобутків і досягнень!

24-27 грудня 2019 р. відбулись захисти магістерських робіт зі спеціальності 015.10 “Професійна освіта. Комп’ютерні технології”.

До захисту було представлено 29 робіт, з яких 18 – студентів стаціонарної форми навчання та 11 – заочної форми навчання.

Continue reading