IMG_20150514_135432

Науково-практичний семінар:”Сучасні інформаційно-комунікаційні технології в освіті: методологія, теорія, практика”

11-12 грудня на базі інженерно-педагогічного факультету відбувся регіональний науково-практичний семінар «Сучасні інформаційно-комунікаційні технології в освіті: методологія, теорія, практика».

IMAG0558

Семінар підтвердив статус регіонального, оскільки в ньому прийняли участь представники педагогічного коледжу ім. А. Ю. Кримського (м. Володимир-Волинський), педагогічного коледжу ім. М. Шашкевича (м. Броди), технічного коледжу (м. Золочів), а також педагогічні працівники Тернопільського районного методичного кабінету.

IMAG0556IMAG0589

Під час семінару обговорювалися проблеми використання інформаційно-комунікаційних технологій у підготовці учнівської і студентської молоді, відбувся обмін досвідом.

IMAG0597IMAG0573IMAG0583