m8Qx4yxY8FQ

Посвята першокурсників 2014

Найважливішим святом для всіх першокурсників є посвята. Адже саме після неї вони відчувають, що стали справжніми студентами. Вже за традицією дійство проходило 3 дні у дитячому таборі «Зореструс».

В п`ятницю після пар всі студенти вирушили в дорогу. З надзвичайно піднесеним настроєм вони приїхали у Струсів. Після поселення почалися приготування. Хлопці збирали дрова на ватру, а дівчата, як майбутні господині, влаштовували  комфорт у кімнатах.

F0mItdRxbeU

Після вечері всі студенти, які брали участь у КВК, з допомогою своїх кураторів готувалися до майбутнього виступу. Проте найвеселішою у п’ятницю була святкова дискотека.

S06cno3QzP0

І от настав найвідповідальніший день посвяти – субота. Почався він бадьоро, адже всі студенти робили зранку зарядку. Далі – сніданок, спортивні ігри, фотоквест, в якому брало участь 5 команд. Головна мета гри – знайти точку на карті і виконати фотозавдання.

9HfWPX5fnK8

Після цього проводилися ігри з волейболу і футболу. Команди-переможці грали  з викладачами. Далі – найоригінальніша гра – пейнтбол.

KmiPBjqtnQo

Після того, як студенти трохи відпочили, почалася найвідповідальніша частина дійства – гра КВК. У ній брали участь 5 команд: «14 горіхів», «СуперМаріо», «Особливі», «220В», «Дикі Сороки». Ведучими концерту були випускники нашого факультету – команда «Кабмін». Перед виступом всі хвилювались, проте вже на сцені виступили на високому рівні. Вони подарували залу море позитивних емоцій. Перемогла команда «14 горіхів». Всі учасники отримали цікаві призи та торт з емблемою ІПФ.

cqhOl8xkfgs

Вечір продовжувався…Ми палили ватру, а наші викладачі готували «чарівний» напій. Адже після того, як його спробувати – стаєш справжнім студентом  інженерно-педагогічного факультету. Ми частували торт і раділи багаттю. Вечір закінчився веселою дискотекою, де натанцювались всі на славу.

ouBDrA9tiGA

В неділю зранку з гарним настроєм вирушили всі у дорогу.

Тепер знають всі, що на ІПФі вчаться креативні, розумні, щирі, добрі, дружні і сміливі – вже справжні студенти.