Доценту ТНПУ призначили стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених

Щиро вітаємо Ольгу Ігорівну Потапчук з призначенням  стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених!

Відповідно до постанови Президії Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки від 10 червня 2020 року № 4 «Про призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених», за успішне провадження наукових досліджень, здійснення актуальних науково-технічних розробок призначено стипендії Президента України та стипендії Кабінету Міністрів України.

Серед обраних стипендіатів – заступник декана інженерно-педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Потапчук Ольга Ігорівна.Кафедра комп’ютерних технологій та інженерно-педагогічний факультет вітають переможця!

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів і подальшого професійного зростання!