ІПФ Вконтакті

Сайт факультету інтегровано з ВК

Відтепер сайт нашого факультету інтегровано з соціальною мережею, яка є однією з найбільш популярних серед студентства – Вконтакте.

Реалізовані наступні можливості:

• автоматична, одночасна публікація новин сайту на стіні групи інженерно-педагогічного факультету;
  • авторизовані користувачі ВК можуть залишати коментарі під публікаціями на сайті ІПФ;
  • перехід з сайту ІПФ на сторінку групи нашого факультету в соціальній мережі і навпаки.

Це дає змогу студентам ще активніше брати участь у житті нашого факультету, ділитися своїми думками, бути почутими керівництвом та викладачами, обмінюватися корисною та цікавою інформацією.

Свої пропозиції та побажання пов’язані з інтеграцією сайту з ВК Ви можете залишати в повідомленнях на стіні групи або в коментарях до цієї публікації.