Стипендії імені Фулбрайта для студентів старших курсів і випускників ВНЗ на здобуття ступеня магістра у США Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (IIE), що цьогоріч святкує століття свого заснування, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946 року, нині – більш аніж у 160 країнах світу. За час існування Програми в Україні – з 1992 року – понад 1000 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження у США; більше 700 американців викладали в українських вищих навчальних закладах і займались науковою працею. Fulbright Graduate Student Program пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ. Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни. Вимоги до кандидатів:
  • мати українське громадянство та проживати в Україні
  • володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі
  • мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії
  • повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.
Умови гранту:
  • оплата навчання в університеті
  • щомісячна стипендія
  • медичне страхування
  • квиток в обидва боки
Кінцевий термін подання заявок – 16 травня 2019 року. Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html Координатор Програми: Інна Бариш,  ibarysh@iie.orgstudent.ukraine@iie.org