Андрій Тимчук

Тернополяни отримуватимуть іменні стипендії Верховної Ради

Вісім студентів Тернопільщини отримуватимуть іменні стипендії Верховної Ради України протягом цього навчального року.

Призначили таку виплату також студенту нашого Тернопільського національного педагогічного університету інженерно-педагогічного факультету Андрію Тимчуку. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки України.
Нагадаємо, іменна стипендія Верховної Ради України надається студентам вишів I-IV рівнів акредитації державної форми власності за кошти загального фонду державного бюджету на денній формі навчання. ЦІ виплати надають з метою морального та матеріального заохочення здобуття вищої освіти студентами вищих навчальних закладів, які виявили особливі успіхи в навчанні та науковій роботі.