"Суботник" з прибирання

“Суботник” з прибирання

За ініціативи викладача кафедри комп’ютерних технологій Пальчика А.О. 5 квітня було організовано та проведено “суботник” з прибирання нашого міста. До акції долучилося багато студентів й інженерно-педагогічного факультету. Про це повідомляє, зокрема, інтернет ресурс 20 хвилин

Аби відпочинкові місцини Тернополя не потонули у смітті, за справу взялися небайдужі городяни. Близько двадцяти активістів удень 5 квітня прибирали набержну Ставу неподалік пивзаводу.

– Подібну акцію ми проводомо уже вдруге, – розповідає її ініціатор Андрій Пальчик. – Два тижні тому волонери, які зголосилися взяти участь у такому заході, очищали від бруду “Циганку”.

Цього разу до благородної ініціативи долучилися вдвічі більше городян. Це – переважно молодь. Були серед них і діти.
– Я сюди прийшов, щоб очистити територію Тернополя від всякого сміття. Хочу, щоб місто стало чистішим, – каже 10-річний Юра Телех. – Я вже не вперше так допомагаю прибирати.

Хлопчик додав, що про акцію йому розповіли у благодійному фонді “Карітас”. Долучитися до заходу вирішив залюбки. Прийшов сам – без батьків.
– Наступного тижня ми будемо продовжувати прибирати уже на Дальному пляжі, – уточнив ініціатор “суботника” Андрій Пальчик. – Сподіваюся, для реалізації цієї мети до нас долучиться ще більше людей. Цього разу, наприклад, вони контактували з нами через соцмережі. Окремі волонтери, до речі, дізналися про захід завдяки “20 хвилин”.