Без имени-1

Тиждень кафедри комп’ютерних технологій відсвяткували на славу!

Цього року у кафедри КТ ювілей – 10 років існування. Тому всі студенти, викладачі та працівники інженерно-педагогічного факультету їх вітали протягом тижня.

9 березня було відкриття тижня кафедри. Студенти спеціальності «Професійна Освіта. Комп’ютерні технології» презентували свої групи, розповідали про особливості  своїх одногрупників та різні кумедні ситуації на заняттях. Зі словами привітання та подяки виступив завідувач кафедри Комп’ютерних технологій Горбатюк Р.М. Привітати студентів і викладачів завітали знатні випускники кафедри КТ, які багато чого добилися у професійній кар’єрі. Вони ділилися досвідом і дали теперішнім студентам ІПФ кілька порад, як добитися успіху.

10 березня відбувся конкурс талантів, в якому брали участь представники всіх груп ІПФ. Нас дивували неймовірним вокалом, неперевершеною грою на фортепіано та гітарі, весело смішила факультетська КВК. Також відбулася найдовгоочікуваніша подія для студентів ІПФ – Аукціон балів. Родзинкою вечора була святкова дискотека.

11 березня всі геймери мали можливість зіграти counterstrike. Групи КТ змагалися між собою і отримали призові місця.

Тиждень кафедри комп’ютерних технологій пройшов на славу!  Тримаймо в тому ж дусі!

Більше інформації є в групі ВК https://vk.com/ipf.tnpu

Без имени-2