Актив студентів прибирає рідне місто

Наші активісти прибирають рідне місто

Долучитися до цього закликають усіх охочих.

Аби відпочинок не потонув у смітті, група ініціативних студентів із нашого педуніверситету пішла прибирати “Циганку”. За декілька годин молодь напакувала відходами близько 80 мішків. Працювали над цим восьмеро волонтерів.

– Уся ця ініціатива — в основному, від студентів ТПНУ, – каже координатор акції, викладач кафедри комп’ютерних технологій Андрій Пальчик. – Зізнаюся, таким заходом, зокрема, хотіли привернути увагу громадськості. Це — щоб і вони долучалися до подібного руху.

“Циганка” – це лише початок, пояснює співрозмовник. На меті — прибирання лісопосадок, Дального пляжу та території поруч “Подолян”.

– До речі, зараз волонтери збирають інформацію про найбільш забруднені місця Тернополя для створення тематичного інформаційного порталу з інтерактивною картою, – додає Андрій Пальчик. – На сайті ми, для прикладу, розміщуватимемо інформацію про ділянки, які плануєм прибрати і про ті місця, де це уже зробили. Міркуємо також давати опитування, де у місті вкрай необхідно встановити сміттєві урни.