IMG_1104

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

4 березня 2016 року на інженерно-педагогічному факультеті відбувся День відкритих дверей для випускників педагогічних коледжів і технікумів. Познайомитись з умовами вступу і матеріально-технічною базою факультету приїхало понад 70 осіб з таких навчальних закладів: Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А. Ю. Кримського, Бродівського педагогічного коледжу ім. М. Шашкевича, Коломийського індустріально-педагогічного технікуму.

Відрадно зазначити, що разом із студентами відвідати наш університет виявили бажання керівники зазначених навчальних закладів: директор Бродівського педагогічного коледжу ім. М. Шашкевича Квак Олександр Володимирович, директор Коломийського індустріально-педагогічного технікуму Заник Василь Васильович, заступник директора з навчальної роботи Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А. Ю. Кримського Юринець Олександр Олексійович.

IMG_1018

День факультету розпочався зустріччю з ректором університету проф. Кравцем В. П., на якій були присутні декан факультету Струганець Б. В. і керівники зазначених навчальних закладів. На зустрічі було обговорено низку питань, що стосуються функціонування педагогічних коледжів і технікумів у сучасних умовах, а також проблеми, які виникли в контексті умов прийому абітурієнтів на скорочений термін навчання в 2016-2017 н.р.

Відбулася зустріч із випускниками, які виявили бажання продовжити навчання на інженерно-педагогічному факультеті. Перед студентами виступили заступник декана Гевко І. В., завідувачі кафедр Горбатюк Р. М., Федорейко В. С., Туранов Ю. О., які розказали про життя і роботу факультету. У зустрічі брав участь студентський актив факультету.

Цікавими для гостей були екскурсії головним корпусом університету, яку провів начальник навчально-методичного відділу Нагачевський І. А.

IMG_1128

Завершальним етапом Дня факультету було ознайомлення з матеріально-технічною базою факультету. Зокрема гості мали можливість побувати в навчальних лабораторіях, навчально-виробничих майстернях, де готують майбутніх фахівців за спеціальностями «Професійна освіта (комп’ютерні технології)», «Професійна освіта (транспорт)», «Технологічна освіта».

IMG_1046

IMG_1224

Традиційною для такої зустрічі була екскурсія містом, яку провели студенти факультету.

Більше фотографій можна переглянути в галереї