ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

14 травня 2015 року на інженерно-педагогічному факультеті відбувся День відкритих дверей. Понад 60 учнів з різних навчальних закладів Західної України були гостями університету. Стати студентами інженерно-педагогічного факультету виявили бажання учні таких навчальних закладів: Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А. Кримського (м. Володимир-Волинський, Волинська область), Бродівського педагогічного коледжу ім. М. Шашкевича (м. Броди, Львівська область), Коломийського індустріально-педагогічного технікуму (м. Коломия, Івано-Франківська область), Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О. Барвінського (м. Чортків, Тернопільська область).

IMG_20150514_140406

Зустріч розпочалася у головному корпусі університету. Начальник навчально-методичного відділу ознайомив гостей з історією та матеріально-технічною базою університету, з його бібліотечними фондами. Майбутні студенти ознайомилися також з базою факультету: навчально-виробничими майстернями, спеціалізованими лабораторіями і кабінетами.

У 218 аудиторії відбувалася зустріч учнів коледжів із професорсько-викладацьким складом факультету. Перед аудиторією виступив декан факультету Струганець Б. В., завідувачі кафедрами, викладачі. Під час спілкування майбутні абітурієнти отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання.

IMG_20150514_135432

Програма заходу передбачала екскурсію містом, проте погодні умови  не дозволили це реалізувати. Тому студенти інженерно-педагогічного факультету запропонували гостям розважальну програму.

Сподіваємось, що гості цього дійства стануть студентами факультету.

IMG_20150514_135453IMG_20150514_140148