Енергозбереження

Фестиваль-конкурс фізико-технічної творчості з енергозбереження

28 квітня 2015 року на базі інженерно-педагогічного факультету пройшов фестиваль-конкурс фізико-технічної творчості учнівської молоді Тернопільського району.

З привітальним словом до учасників фестиваль-конкурсу звернулися заступник декана Гевко І. В., професор Федорейко В. С., начальник районного відділу освіти Цаль В.С., які зазначили важливість проведення таких заходів.

Вихованці загальноосвітніх шкіл Тернопільського району продемонстрували свої винаходи в галузі енергозбереження. Це була справжня феєрія талантів, творчої думки дітей їх експериментальних навичок. Сонячний колектор, вітрогенератор, зарядні пристрої на сонячних панелях, оригінальні ліхтарики, сонячна кухня, вітродвигун – нестримний політ фантазії юних винахідників, що об’єднали в своїх роботах знання з різних природничих наук – фізики, хімії, біології.

Перемогу в фестивалі-конкурсі здобув учень 10 класу Малоходачківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Романишин Павло, який представив на розгляд журі власноруч сконструйований трансформатор Тесла та зарядив за його допомогою люмінесцентні лампи різної конструкції.