All posts by Маслянов Микола

Доценту ТНПУ призначили стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених

Щиро вітаємо Ольгу Ігорівну Потапчук з призначенням  стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених!

Відповідно до постанови Президії Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки від 10 червня 2020 року № 4 «Про призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених», за успішне провадження наукових досліджень, здійснення актуальних науково-технічних розробок призначено стипендії Президента України та стипендії Кабінету Міністрів України.

Серед обраних стипендіатів – заступник декана інженерно-педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Потапчук Ольга Ігорівна.Кафедра комп’ютерних технологій та інженерно-педагогічний факультет вітають переможця!

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів і подальшого професійного зростання! 

02Чер/20

Вітаємо магістрантку ТНПУ з першим місцем на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

15 квітня відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю “Професійна освіта” у форматі відеоконференції, в якому взяла  участь магістрантка інженерно-педагогічного факультету Зарванська Ольга Євгенівна. Нею була представлена робота на тему: “Застосування технологій 3D-моделювання та друку при підготовці майбутніх фахівців у галузі комп’ютерних технологій”. 
Слід відзначити практичну розробку роботи, що представлена 3D-моделлю та друкованим 3D-макетом Храму Софії – Премудрості Божої, який розташований на території студентського містечка Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Символічно, що Ольга Зарванська здобула перемогу саме у 80-ту річницю нашого університету, це один з кращих подарунків університетській спільноті  в День університету.
 
Вітаємо Ольгу Євгенівну із зайнятим першим місцем! Бажаємо нових здобутків і досягнень!